Anasayfa » Dairelerimiz

Dairelerimiz

Grand Residence

11 katlı Grand Residence, çağdaş, modern ve seçkin bir şekilde tasarlanmış toplam 140 daireden oluşmaktadır. Vadinin ve Botanik Parkın muhteşem manzarasına bakan mobilyalı daireler ferah terasları ile geniş ve lüks yaşam alanları sunmaktadır.

Gyoo Residence

Gyoo Residence, İstanbul’un Bağcılar semtinde, Süleymaniye Camii’ne 16 km ve Çemberlitaş Sütununa 16 km uzaklıkta yer almaktadır. Daire, Yerebatan Sarnıcına ve Mısır Çarşısına 18 kilometre uzaklıktadır. En yakın havaalanı olan İstanbul Havalimanı, Gyoo Residence’a 36 km uzaklıktadır.

Olimpa Residence

Başakşehir’in alışveriş merkezi olan tek rezidansı Olimpa Residence, Olimpa Alışveriş Merkezinin üzerinde yer almaktadır. Olimpa Residence’da fitness, vale park hizmeti, 24 saat güvenlik, resepsiyon ve daha birçok ayrıcalıklı hizmet ile maksimum konforun tadını çıkarabilirsiniz.

Balance Güneşli

Basın Ekspres yolu üzerinde yer alan Balance Güneşli Residence’da misafirlerin güvenli ve konforlu bir konaklama geçirmeleri için tüm detaylar en ince ayrıntısına kadar düşünülmüştür. Balance Güneşli, özel lobisi ve resepsiyon hizmetleri ile prestijli bir çalışma ve konaklama ortamı sunmaktadır.

NG Residence

Yüksek kalitenin yeni standart olduğu NG Residence, TEM otoyoluna, alışveriş merkezlerine, kafe ve restoranlara yakın bir konumdadır. İstanbul’un ruhunu kucaklayan modern ve konforlu bir oluşum olan bu projede 26 katlı rezidans binası, 28 katlı otel ve 3.200 kişi kapasiteli kongre merkezi yer almaktadır. 

Polat Tower Residence

360 derece İstanbul manzarasına sahip ve bölgenin en yüksek noktası olan Polat Tower Residence, Basın Ekspres’te yer almaktadır. Ferah ve kaliteli şekilde tasarlanmış olan daireler, muhteşem manzaralara tanıklık eden balkonları ile tatmin edici konaklama deneyimi sunmaktadır.

Soul Entertainment by Newinn Fit

Soul Entertainment, 67 oda ve 159 yatak kapasitesi ile misafirlerine ve sporculara özel ulusal ve uluslararası turnuvalarda, kamplarda konaklama hizmeti sunmaktadır. İstanbul Esenyurt’ta bulunan ve toplam 90.000 m² alan üzerine inşa edilen projede tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek konforlu daireler yer almaktadır.

Benesta Beyoğlu

Benesta Beyoğlu, sanatın, eğlencenin, tarihin ve kültürün kalbi olan Beyoğlu’nda, başka hiçbir yerde yaşayamayacağınız ayrıcalıkları ve seçkin özellikleri ile eşsiz bir konaklama deneyimi sunuyor.

Avangart Istanbul

Şehrin en işlek ve merkezi bölgelerinden biri olan Seyrantepe’de yer alan Avangart İstanbul, yenilikçi ve yatay mimari tarzı ile kusursuz tasarlanmış daireler sunmaktadır. Burada enfes orman havasını soluyabilir ve anın güzelliğini fark edebilirsiniz.

Taksim 360

İstanbul’un kalbinde yer alan Taksim 360, ana cadde üzerindeki dikkat çekici uzun cephesi, yaşam enerjisinin aktığı konsept sokakları ve her türlü detayın düşünüldüğü rezidansları ile size maksimum konfor sağlıyor.