Anasayfa » Kullanım Şartları

Kullanım Şartları

Stay Newinn (“Stay Newinn”, “Newinn” veya “biz“) Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile verilerin korunması ve işlenmesine tamamen uygundur. Kullanım koşulları ve gizlilik politikası www.newinn.com ile ilgili hizmetleri sunarken, web sitemizin kullanım koşullarına ilişkin politikamızı da içerir. 

Web sitesi kullanıcısı / kullanıcıları, web sitesinin diğer web sitelerine veya içeriklerle bağlantılarının olabileceğini ve NEWINN’in bunların kontrolü veya doğruluğu veya yeterliliği ile ilgili olarak hiçbir ilişkisi olmadığını kabul ve beyan ederler. NEWINN bu tür siteleri hiçbir şekilde desteklemez veya doğruluğunu garanti etmez ve bu sitelerde yer alan içeriklerde NEWINN’in hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu tür sitelerin kullanımından doğabilecek hiçbir maddi veya manevi, olumlu veya olumsuz ya da olası kayıp veya zararlardan sorumlu değildir.

Web sitesi kullanıcısı / kullanıcıları, web sitesinin NEWINN’e veya üçüncü bir kişi veya kuruluşa ait her türlü metin, bilgi, yorum, görüş, haber, görüntü, resim, fotoğraf, grafik ve diğer materyalleri içerebileceğini ve NEWINN’in Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında bu materyallerle ilişkili belirtilen hakları saklı tuttuğunu kabul ve beyan ederler. Bu materyaller NEWINN’in izni olmaksızın kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yayınlanamaz, satılamaz, kullanılamaz veya müdahale edilemez.

Ücretler veya müsaitlik durumunu içeren ancak bunlarla sınırlı kalmayan bilgiler NEWINN’in web sitesinde gösterilir. Bu bilgiler bazı teknik veya tipografik hatalar veya eksiklikler içerebilir. NEWINN, web sitesinde gösterilen tipografik, fotografik, teknik veya fiyatlandırma hatalarından (otel fiyatlarındaki hataları da içeren ancak bununla sınırlı kalmayan) sorumlu olmayacaktır. NEWINN, rezervasyonun onaylanmasından sonraki süreç de dahil olmak üzere, web sitesinde ve bu bilgiler altında açıklanan ürün ve programlarda herhangi bir zamanda değişiklik, düzeltme ve/veya iyileştirme yapma hakkını saklı tutar.

Web sitesi kullanıcısı / kullanıcıları, web sitesine girmeden önce yukarıdaki “Web Sitesi Kullanım Koşullarını ve Gizlilik Politikası”nı okuduklarını ve herhangi bir anlaşmazlık veya tartışma veya iddia halinde belirtilen tüm koşullara uyacaklarını caymamak üzere kabul, beyan ve taahhüt ederler. İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili olup, web sitesinde yer alan içerikler ve tüm elektronik medya ve kayıtlar NEWINN’e aittir.

Newinn