Newinn ile "yeni nesil konaklama" konseptini keşfedin!

Dairenizi karlı ve sürdürülebilir bir yatırıma dönüştürün.

Anasayfa » Mülk Sahipleri

MÜLK SAHİPLERİ

Neden Newinn?

Mülkünüzü yönetmek için uzmanlığımızı ve kişiselleştirilmiş tekniklerimizi sunarken, mülkünüzü sizin için son derece karlı bir yatırıma dönüştürüyoruz. Çalışma şeklimiz, dairenizi mümkün olan en iyi kiracıları çekmek için en yüksek standartlarda tutarken; yatırımınızdan maksimum getiriyi garanti eden profesyonellik, dürüstlük, şeffaflık ve kaliteli hizmet üzerine kurulmuştur.

1

Tam Yönetim

Dairenizdeki her bir ayrıntıya özen gösteriyoruz ve dairenizin potansiyelini ortaya çıkarıyoruz. Size güvenli, stressiz ve daha yüksek kazanç sağlıyoruz.

2

Sabit Kira Geliri

Envanter sistemimiz sayesinde bir sonraki kiracınızı beklerken gelir kaybınız olmaz. Dairenizi sizin için için karlı ve sürdürülebilir bir yatırıma dönüştürüyoruz.

3

Yeni Nesil Konaklama Deneyimi

En modern olanaklarla donatılmış dairelerinizde yeni nesil konaklama deneyimi sunuyoruz. Küçük dokunuşlar ve profesyonel iç tasarım ile dairenizi 5 yıldızlı otel standartlarına ulaştırıyoruz.

4

Maksimum Doluluk Oranı

Ulusal ve uluslararası bağlantılarımız, marka bilinirliğimiz, sektördeki gücümüz ve sofistike rezervasyon sistemimiz sayesinde dairenizden maksimum oranda fayda sağlayabilirsiniz.

5

Yönetim Uzmanlığı

Newinn, güvenilir ve geniş bir ağa sahiptir. Misafirlerimizin memnuniyetini sağlamak için çeşitli araçlar, güvenlik teminatları kullanıyoruz.

Daha fazla

6

Profil & Mülk Yönetimi

Dairenizi hem uluslararası hem de ulusal konuklara tanıtmak için en popüler platformlarda, en son teknolojiyi kullanarak profil ve ilan yönetimi sunuyoruz.

7

Bakım ve Onarım

Konuklarımız için evinizi 5 yıldızlı otel kalitesinde hazırlıyor, bakım ve onarım ile alakalı konularda problemlerin hızlı bir şekilde çözülmesini sağlıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

“Serviced apartments” konsepti nedir?

Kısa veya uzun dönem konaklama imkanı sunan ve konaklayanlara otel konseptinde konfor sunan “Serviced Apartments” konsepti; konut ve otel kullanımlarının karması olarak değerlendirilebilir.

Kiralama programının faydaları nelerdir?

Dairelerini, mülk yönetim programına yerleştiren mülk sahipleri, mülkiyet giderlerini karşılamaya yardımcı olan bir gelir elde eder.   

“Serviced apartments” konseptlerinin çoğu, potansiyel alıcıların yanı sıra gelecekteki kiracılar için çekiciliğini artıran harika özelliklere ve hizmetlere sahiptir. Genel olarak sağlanan olanaklar SPA, sağlık ve fitness merkezleri, iş odaları, odacı, kat hizmetleri ve daha fazlasıdır.

“Serviced apartments” konsepti kiralık ev sahipliğini sorunsuz bir şekilde sunar. Tesis içinde bulunan yönetim şirketi, tüm bakım ve onarımlarla ilgilenirken, misafirlerin huzuru ve konforu için 7/24 iletişim desteği sunmaktadır.

“Serviced Apartments” konseptinin mülk sahiplerine sunduğu avantajları nelerdir?

Bir mülk sahibi olarak, dairem, dairenizi organize bir kiralama programına yerleştirebilirsiniz.  İşletmeci ile paylaşılan kira geliri, mal sahibinin giderlerinin karşılanmasına yardımcı olur.

Mülk sahibi ve Newinn arasındaki sözleşme neleri kapsar?

Mülk sahibi ile Newinn arasındaki sözleşme, yıllık gün sayısını ana hatlarıyla belirtir ve mülk sahiplerine dairelerinin kullanımıyla ilgili gereksinimleri bildirir. Standart anlaşma maddeleri ise aşağıdaki gibidir:

  • Ev sahibinin alacağı gelir miktarı
  • Mülk yönetim şirketinin alacağı gelir miktarı
  • Mobilya, demirbaş ve ekipman rezervi için paranın da dahil olduğu, tarafların her birinin payını almadan önceki kesintiler
  • Ev sahibinin mali sorumlulukları
  • Yıllık gün sayısını ana hatlarıyla belirten ve mülk sahiplerine “Serviced apartments” birimlerinin kullanımına ilişkin gereksinimleri bildiren bir kiralama programı sözleşmesi.

Mülk sahipleri dairelerini kendileri kiralayabilir mi?

“Serviced apartment” konseptinin öne çıkan yönü zahmetsiz ev sahipliği olduğundan böyle bir seçeneğimiz bulunmamaktadır. Çoğu daire sahibi, tesis içinde bulunan profesyonel yönetim şirketinin kiracıları bulup, onlarla ilgilenmesini tercih eder.

Sisteme nasıl dahil olabilirim?

Newinn ailesi olarak daireniz için tam kapsamlı yönetim sağlarken, kazancınızı maksimize ediyor ve giderlerinizi azaltıyoruz. Anlaşmalı olduğumuz rezidanslardan birinde daire sahibiyseniz, daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Newinn