Balance Güneşli

Balance Güneşli Residence’da Yeni Nesil Konaklama Deneyimini Keşfedin!

Güneşli bölgesinin mimari tasarımı ile en çok dikkat çeken projesi… Newinn sizi Balance Güneşli’de, İstanbul’un güzelliğini ve konforunu yaşamaya davet ediyor.

E-5, TEM ve sahil yollarını birbirine bağlayan eşsiz konumuyla, değerli yatırımların buluştuğu Basın Ekspres yolu üzerinde yer alan Balance Güneşli Residence, metrobüs duraklarına, Atatürk Uluslararası Havalimanına, İstoç, Masko, CNR gibi İstanbul’un önemli merkezlerine yakınlığı ve Uluslararası Havalimanı ulaşım yolu üstünde olmasıyla stratejik konuma sahiptir.

Metro ve metrobüs duraklarına yürüme mesafesinde yer alan proje, Mall of İstanbul’a 3 km, Medipol Mega Hastanesine 5 km, 3. İstanbul Havalimanı yoluna 4 km, Atatürk Havalimanına 7 km uzaklıkta yer alırken; CNR’a 10 dakika, Taksim ve Kapalı Çarşıya 25 dakika, 3. İstanbul Havalimanına 35 dakika uzaklıktadır. 

17 dönüm arazi üzerinde toplam 83.000 m² inşaat alanına sahip olan proje, gerek mimari tasarımı ve konforlu ofis çeşitliliği, gerek sosyal ve teknik imkanları ile bölgenin en değerli ofis projesidir. Sürdürülebilir kalite ve güven endeksinin ön planda tutulduğu Balance Güneşli’de, konukların tüm ihtiyaçları gözetilerek, daha verimli ve yaratıcı çalışma ortamları sunmak amacıyla tasarlanan ofisler ‘yeni nesil ofis yaşamının’ en iyi örneğini ortaya koymaktadır.

Balance Güneşli Residence ofislerin dışında, iş performansınızı ve keyfinizi arttıracak her türlü detaya sahiptir. Proje sunduğu zengin sosyal yaşam olanaklarıyla, konaklama deneyiminizi zirveye taşımayı hedefliyor.

Balance Güneşli Özellikler

  • Resepsiyon
  • Televizyon
  • Otopark
  • Toplantı odası
  • Güvenlik
  • Lobi
Anasayfa » Our Apartments » Balance Güneşli

50 m² / 1+0 – Balance Güneşli Residence

Balance Güneşli Residence'da güvenli ve konforlu bir konaklama geçirmeniz için tüm detaylar en ince ayrıntısına kadar düşünülmüştür. Projedeki teknolojik altyapı size konforunuzu ve güvenliğinizi kontrol etme şansı veriyor.

50 m²
Maks. Misafir: 3
1 Banyo
1 Çift kişilik yatak
1 Kanepe

Daire Özellikleri

Newinn