Eclipse Maslak

ECLİPSE MASLAK 

Şehrin tam kalbinde,

Maslak plazalar bölgesine 3 dakika,

Nişantaşı Üniversitesi’ne 1, MEF Üniversitesi’ne 3, Bilgi Üniversitesi’ne 20, Bahçeşehir ve Koç Üniversiteleri’ne 10 dakika,

Beykent Üniversitesi’ne araçla 1 dakika,

Acıbadem Hastanesi ve İstinye Park AVM’ye 10 dakika,

Sarıyer – Emirgan sahil hattına 15 dakika mesafededir.

Proje içinde yer alan 1453 metre uzunluğundaki cadde site sakinlerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamasına olanak sağlamaktadır.

Cadde boyunca mağazalar, özel butikler, yiyecek içecek mekânları, sanat galerileri, caddenin başında ve sonunda bulunan iki ayrı alışveriş merkezinde seçkin markalarının yer aldığı dünyaca ünlü mağazalar site sakinlerine hizmet vermektedir.

Cadde 1453’ün trafiği, dış çemberde yer alan yol bağlantıları sayesinde proje sakinlerine büyük kolaylık sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.  Bu sayede trafiğe hiç takılmadan keyifle alışveriş yapma ve vakit geçirme şansına sahip olunacaktır. Ayrıca tüm projede ev ve ofis ulaşımı, alışveriş ve ziyaretçi trafiğiyle çakışmayacak şekilde tasarlanmıştır.

Her bir kule ve teras evin kendine ait özel otoparkı ve resepsiyonu mevcuttur. Yine projede yer alan her  daireden Cadde 1453’e ve otoparka asansörlerle doğrudan ulaşmak mümkündür.

Tüm bu nitelikleriyle şehrin merkezinde lüks ve konforu buluşturan portföyümüz hakkında daha detaylı bilgi ve yer gösterimi için bizimle iletişime geçebilirsiniz

Eclipse Maslak Özellikler

  • internet
  • Resepsiyon
  • Televizyon
  • Otopark
  • Güvenlik
  • Lobi
Newinn